Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Цьогоріч суди задовольнили позовні вимоги прокурорів на суму понад 50 млн.гривень
26 листопада 2014, 11:42 Друк

Органами прокуратури області протягом поточного року вжито ряд заходів для підвищення ефективності роботи за напрямком представництва інтересів громадян та держави в судах.

Основна увага приділялась захисту інтересів держави у бюджетній сфері та державної і комунальної власності. Так, у 2014 році судами відкрито провадження у справах за позовами прокурорів на загальну суму 82,3 млн грн, з яких задоволено на 52,4 млн грн, у тому числі до бюджету - 12 млн грн та 2 млн грн сплачено в добровільному порядку, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Завдяки вжитим організаційно-практичним заходам активізовано ефективність представницької діяльності щодо захисту інтересів держави, а саме заявлено позовів на суму 73 млн грн, з яких задоволено на 45,9 млн грн.

Зокрема, у сфері: державної власності заявлено позовів на суму 25 млн грн, комунальної - 15 млн грн, оподаткування - 604 тис грн.

У сфері державних закупівель прокурорами до суду пред’явлено позовів на суму 1,7 млн грн, за судовими рішеннями стягнуто понад 1,3 млн грн та 387 тис грн сплачено відповідачем добровільно у ході судового розгляду.

Прокурорами області на погашення заборгованості із виплати заробітної плати пред’явлено позовів на загальну суму 1,5 млн грн, із указаної категорії розглянуто та задоволено 216 заяв на вказану вище суму.

У порядку правозахисної діяльності з питань виконання судових рішень винесено 68 постанов про проведення перевірок, за результатами яких розпочато 6 кримінальних проваджень, розглянуто 73 подання, притягнуто до відповідальності 13 посадових осіб.

Робота на вказаному напрямку триває.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Цьогоріч суди задовольнили позовні вимоги прокурорів на суму понад 50 млн.гривень