Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Небайдужі черкащани зігріють бійців АТО
26 листопада 2014, 16:15 Друк

Благодійна акція «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!» розпочнеться у Черкаській обласній філармонії 26 листопада о 15.30. 

Власний внесок у спільну справу підтримки української армії зможе зробити кожен. Кошти на придбання теплого одягу для українських бійців у зоні АТО підтримку бійців будуть зібрані за рахунок вхідних квитків, продажу творчих шедеврів від маленьких черкащан, а також благодійних внесків. Співорганізатор акції, голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна, сподівається, що захід стане поштовхом для подібних ініціатив у районах області.

– Саме громада робить усе можливе і неможливе, щоб наша країна стала вільною та сильною. Ця енергія добра дає силу і віру в нашу перемогу!, - відзначає Наталія Нетовкіна.

У межах акції  проходитимуть виставки-продажі дитячих художніх робіт та майстер-класи по виготовленню оберегів для наших воїнів. Також відбудеться чарівний концерт, підготований викладачами та учнями Черкаської дитячої школи мистецтв спільно з об’єднанням художніх колективів Черкаської обласної ради «Капелою бандуристів». Про це повідомляє прес-служба громадянського руху «За процвітання Черкащини».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Небайдужі черкащани зігріють бійців АТО