Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Звенигородці збудують бювет, щоб забезпечити містян питною водою
27 листопада 2014, 18:15 Друк

Проблему питної води для жителів Звенигородки буде вирішеноГолова районної ради Володимир Кучер разом із міським головою Олександром Саєнком провів робочу нараду за участю громадського активу та підприємців міста, під час якої обговорено питання будівництва у Звенигородці бювету питної води. 

Не секрет, що забезпечення районного центру якісною питною водою уже впродовж тривалого часу є однією із найгостріших проблем для містян, особливо тих, котрі мешкають у багатоповерхових будинках. 

Нагальна проблема громади, яка вже давно потребувала термінового вирішення, врешті-решт за ініціативи голови районної ради таки зрушила з місця. 

На її першому етапі планується буріння глибинної сверловини близько восьмидесяти метрів. Наступним кроком стане спорудження безпосередньо самого бювету в центральній частині міста, куди надходитеме питна вода, і де люди матимуть змогу набирати її для споживання безкоштовно. 

При обговоренні питання на нараді було розглянуто низку варіантів реалізації проекту. Учасники висловили чимало слушних пропозицій, що стосувалися і місця розташування споруди і здешевлення її кошторису. Усі вони будуть враховані в ході будівництва. 

Більшу частину вартості робіт береться профінансувати міська рада. Питання співфінансування планується обговорити і на сесії районної ради. Ініціатори цієї важливої справи розраховують також на підтримку і розуміння звенигородської громади, повідомляє відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації обласної ради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Звенигородці збудують бювет, щоб забезпечити містян питною водою