Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині створено раду редакторів районних газет
27 листопада 2014, 18:16 Друк

Консультативно-дорадчий орган редакторів районних газет очолив головний редактор газети «Шполянські вісті» Анатолій Вікторук. Рада редакторів діятиме при обласній організації Національної спілки журналістів. Таке рішення було прийняте під час зустрічі редакторів районок у Черкаській ОДА, повідомляє Департамент комунікацій.

«Кілька районних газет сьогодні мають проблеми із співзасновниками, майже у всіх є питання щодо медійних реформ, а саме роздержавленням комунальних газет і ще є багато спільних тем, які б редактори хотіли регулярно обговорювати і переймати один у одного досвід, - зазначила начальник управління інформаційної політики Черкаської ОДА Олена Петрова. – Тому я зініціювала створення ради, а точніше поновлення її роботи, адже така рада існувала на Черкащині». 

Аби спілкування очільників районок було конструктивним, чиновниця запропонувала робити зустрічі на базі різних редакцій. Наступного місяця медійники вирішили зустрітись на Шполянщині у редакції «Шполянських вістей».

Ініціативу активно підтримала головний редактор обласного комунального щотижневика «Черкаський край» Тетяна Калиновська. Вона зазначила, що об’єднання комунальної преси, зовсім не означає відмежування від комерційних газет. 

«У нас спільні проблеми, яких немає у приватників, і більш досвідчені редактори можуть допомагати у їх вирішенні. Це обмін певним юридичним та менеджерськими досвідом, адже кілька комунальних газет вже перейшли на самостійну фінансову діяльність і успішно працюють» - зазначила Тетяна Станіславівна. 

Анатолій Вікторук, якому одноголосно довірили очолити раду редакторів зауважив, що особливо важко газетярам, коли змінюється керівництво району. Деякі очільники вважають редакторів газет своїми підлеглими і вимагають висвітлювати лише їх позицію, при чому не завжди об’єктивно.

«Подібна рада діє на Харківщині у вигляді громадської організації. Ми будемо працювати при Обласній спілці журналістів, проте, якщо буде потреба офіційної реєстрації, ми створимо щось на зразок Асоціації регіональної преси, як це зробили колеги у інших областях», - проанонсував Анатолій Федорович.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині створено раду редакторів районних газет