Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

250 черкасців вже подбали про збільшення власної пенсії
27 листопада 2014, 19:03 Друк

Податківці нагадують, що громадяни України (фізичні особи – підприємці та фізичні особи) мають можливість, окрім обов'язкового державного пенсійного страхування, укласти договір про добровільне пенсійне страхування. З настанням пенсійного віку такий договір надасть можливість отримувати збільшену пенсію за рахунок сплати додаткових страхових внесків. 

За 10 місяців цього року 250 жителів обласного центру скористались такою можливістю та уклали відповідні договори з ДПІ у м. Черкасах про добровільну участь в системі загальнобов'язкового державного соціального страхування. Про це повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа. Завдяки таким договорам з добровільного страхування, цьогорічний бюджет отримає 1,3 млн. грн. єдиного соціального внеску. 

"Добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування дозволить громадянам досягти необхідного їм страхового стажу, а також можливість отримати путівки від відповідних соціальних фондів для оздоровлення та лікування", - наголосив Максим Криштопа. 

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що з 1 травня 2014 року мінімальний розмір єдиного соціального внеску для тих, хто укладатиме договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування не може бути меншим за 417 грн. 78 коп. на місяць (34,3% від 1218 грн. – мінімальної зарплати на 01.01.2014 р.). До 01.05.2014 р. ця сума становила 404 грн.38 коп. (33,2% від 1218 грн.). 

Для укладення такого договору черкасцям необхідно звернутися до управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Черкасах (бульв. Шевченка, буд.307, каб.422) та обрати умови добровільного страхування. ДПІ у м. Черкасах 

Телефон : 0472-35-91-58


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин 250 черкасців вже подбали про збільшення власної пенсії