Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Експерти радилися щодо перспектив розвитку області
28 листопада 2014, 13:55 Друк

Про перспективи реалізації стратегії регіонального розвитку Черкащини до 2020 року говорили за круглим столом представники влади, науковці, експерти в різних галузях соціальної та економічної сфер, члени громадських організацій.

Керівник юридичної служби ГО «Академія стратегічних досліджень» Любов Ропало під час засідання зазначила:

– Стратегія – це план певної діяльності, який охоплює тривалий період, це спосіб досягнення складної цілі. Нині пріоритетними галузями у розвитку стратегії вбачають транспорт та інфраструктуру, місцеве самоврядування, економіку та інвестиції, підприємництво, конкурентну політику, ринок праці, освіту й науку, інноваційну діяльність. Наразі існує необхідність прискорення розробки стратегії, зважаючи на новітнє законодавство, із залученням експертів із бізнесових, наукових структур, громадських організацій.

Любов Ропало запропонувала всім учасникам засідання поділитися власним баченням реалізації стратегії та надати відповідні пропозиції.

До розмови долучилися директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Сергій Пасічник, депутат обласної ради, керівник ГО «Об’єднання територіальних громад» Наталя Старікова, голова ради конкурентоспроможності Черкащини Євген Сучков, професор ЧНУ ім. Б. Хмельницького, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців Василь Мельниченко та ін.

Під час круглого столу експерти наголосили на необхідності внести доповнення до нової програми стратегії, зробивши аналіз попередньої. На думку науковців та представників громадськості, слід особливо звернути увагу на розвиток віддалених сільських територій Черкащини, інвестиційній та туристичній привабливості регіону. Важливою також є розбудова громадянського суспільства. Усі кроки мають здійснюватися, зважаючи на складну економічну ситуацію в країні, реформи, зокрема адміністративну, із залученням думки громадян.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Сергій Пасічник наголосив:

– Обласна влада завжди готова взяти до відома та використати ідеї і пропозиції громадськості, оскільки саме така співпраця дозволить досягти у перспективі потрібних результатів. Як приклад, можна запровадити схему проведення секторальних зустрічей за участю експертів відповідних галузей, які допоможуть удосконалити програму стратегії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Експерти радилися щодо перспектив розвитку області