Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Нові прикордонники прийняли присягу в Оршанецькому центрі Держприкордонслужби
28 листопада 2014, 16:33 Друк

Більше ста осіб нового поповнення прикордонників Центру Державної прикордонної служби імені Ігоря Момота, що розташований в Оршанці, прийняли присягу на вірність українському народові.

З цією подією в житті майбутніх захисників священних рубежів держави приїхали привітати голова обласної ради Валентина Коваленко, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, батьки, рідні і близькі військовослужбовців.

У своєму вітальному слові, голова обласної ради звернулася і до прикордонників, і до працівників центру, і до батьків, які прибули сюди з багатьох куточків нашої великої країни.

Вона зазначила, що сьогодні, коли на сході палає війна, коли здійснюється пряма агресія Російської Федерації щодо України, не кожен наважиться іти до війська і обрати таку нелегку та дуже відповідальну службу – прикордонника. Військовослужбовці в Оршанецькому центрі Державної прикордонної служби України прийняли присягу

«Вам є з кого брати приклад патріотизму, любові до України, – наголосила Валентина Михайлівна. – Зважте кожне слово присяги і пам’ятайте цю клятву завжди, адже мовлене вами спрямоване на захист землі, де ви зростали, на захист батьків, задля миру, який ми обов’язково виборемо. Ми гордимося, що у нас є такі відважні і свідомі громадяни, які готові у будь-який час виступити на оборону державних кордонів.Військовослужбовці в Оршанецькому центрі Державної прикордонної служби України прийняли присягу».

Прийняття присяги проводив перший заступник начальника Центру полковник Олександр Гаркуша.

Усі курсанти перед тим, як поповнити прикордонні підрозділи, будуть проходити навчання ще кілька місяців.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Нові прикордонники прийняли присягу в Оршанецькому центрі Держприкордонслужби