Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокуратурою повернуто за рішеннями суду близько 540 га земель, вартістю 24 млн гривень
01 грудня 2014, 11:27 Друк

Протягом поточного року прокурорами вжито ряд заходів для підвищення ефективності роботи за напрямком представництва інтересів держави у сфері земельних відносин. Реально повернуто за рішеннями суду близько 540 га земель, вартістю 24 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області. 

Так, у 2014 році судом розглянуто та задоволено 219 прокурорських позовів у вказаній сфері на загальну суму майже 32,8 млн грн, ще 91 позов на суму  27,5 млн грн знаходиться в судах на розгляді. За результатами прокурорських перевірок зареєстровано 14 кримінальних проваджень щодо порушення вимог земельного законодавства, з яких 4 скеровано до суду. Розглянуто і задоволено 283 подання, в результаті чого до відповідальності притягнуто 140 посадових осіб органів влади та органів контролю. 

Загалом за документами прокурорського реагування на Черкащині попереджено незаконне надання 1850 га земельних ділянок, вартістю майже   15 млн грн.

Робота на вказаному напрямку триває.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокуратурою повернуто за рішеннями суду близько 540 га земель, вартістю 24 млн гривень