Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

"Єдинникам" вже не можна торгувати настоянками та бальзамами
01 грудня 2014, 11:31 Друк

На вітчизняному ринку поряд із міцними алкогольними напоями, вином і пивом певний попит мають також і різноманітні напої, де вміст спирту складає 8,5% об'ємних одиниць і більше. До таких напоїв, зокрема, відносяться: настоянки гіркі ароматичні, сиропи цукрові ароматизовані, бальзами, есенції, добавки, що використовуються в кондитерській промисловості та інші. Відповідно до Закону України від 31.07.2014 року №1621-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів", з 1 листопада 2014 року вищезазначені напої (товарні позиції 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД) обкладаються акцизним податком. Ставка податку - 70,53 грн за 1 літр 100% спирту. 

Разом з тим, Податковим кодексом України передбачено обмеження для використання спрощеної системи оподаткування під час реалізації таких напоїв. Зокрема, не можуть бути платниками єдиного податку підприємці, які здійснюють продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу пива та столових вин). 

"Отже, "єдинники", які здійснюють торгівлю напоями, де вміст спирту складає понад 8,5% об'ємних одиниць, повинні відмовитись від спрощеної системи оподаткування і перейти на загальні умови сплати податків", - зазначив заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Олег Коваль.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин "Єдинникам" вже не можна торгувати настоянками та бальзамами