Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Бійці батальйону «Черкаси» отримають ЗІЛи, кунги та багато деревини
01 грудня 2014, 11:33 Друк

Губернатор Черкаської ОДА Юрій Ткаченко передав для батальйону «Черкаси» два повнопривідних ЗІЛ-131 та два кунги до них. Про такий подарунок подбали київські бізнесмени, що є вихідцями з Черкащини, а саме з Драбівського району. Автівки прийняв військовий комісар обласного військкомату Євгеній Курбет.

«Враховуючи, що машини швидко зношуються та часто потрапляють під обстріл, поповнення автопарку наших бійців просто необхідне, – зауважив Юрій Ткаченко. – Вперше і дуже цінним подарунком для військових є кунги, де вони зможуть відпочивати, зберігати необхідні речі та обігріватись, оскільки там є буржуйки».

Як повідомив Євгеній Курбет, керівник підприємства-благодійника, який із засобів масової інформації довідався про потреби черкаських бійців, зателефонував до військкомату і запропонував допомогу.

«Ці автівки відправляться на передову вже взавтра. Крім теплого одягу та харчів, які черкащани зібрали для військових батальйону «Черкаси», на Донеччину буде передано чимало деревини для облаштування місць відпочинку та укриття. Про це подбали лісівники Черкащини».

Обласний комісар зазначив, що автопарк батальйону нараховує близько 65 автівок, 28 з яких повнопривідні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Бійці батальйону «Черкаси» отримають ЗІЛи, кунги та багато деревини