Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

"Самооборона" перешкоджає енергетикам знеструмлювати офіс «Уманьводоканалу» за мільйонні борги
02 грудня 2014, 16:12 Друк

4 грудня планується обмеження енергопостачання комунального підприємства «Уманьводоканал», яке має несплачений борг за спожиту електричну енергію понад 12,6 млн. гривень. Комунальне підприємство офіційно ознайомлено щодо даного наміру, повідомляє «Черкасиобленерго».

Як зазначає прес-служба «Черкасиобленерго», договірні стосунки між ПАТ «Черкасиобленерго» та комунальним підприємством в реаліях виконуються в односторонньому порядку: енергопостачальна компанія забезпечує електричною енергію Уманьводоканал, а водоканал продовжує нарощувати заборгованість за спожиту електроенергію, яка триває з 2008 року.

27 листопада 2014 року було заплановано обмеження енергопостачання адміністративних будівель КП «Уманьводоканалу», про що комунальники були попереджені заздалегідь. Це радикальне, але вимушене рішення, тому що всі раніше вжиті заходи не поліпшили стан розрахунків та не активізували керівництво комунального підприємства шукати шляхи вирішення. «Натомість на «захист» комфорту (водозабезпечення) громади виступили представники так званої уманської «самооборони», які кількісною масою та в грубій формі висловлень погрожували керівникові Уманських енергетичних мереж: якщо офісні приміщення водоканалу будуть знеструмлені – то вони заблокують приміщення та роботу самих енергетиків.Для переконливості, почали зносити покришки до приміщення уманського енергозбуту. Силовий супротив не є дієвим засобом у вирішенні таких питань, а навпаки призводить до підміни понять та змістів, знецінення мети та цілей діяльності організацій.

КП «Уманьводоканал» – відповідає за водопостачання району, ПАТ «Черкасиобленерго» - забезпечує область світлом, і та і інша компанія виконує важливу соціальну місію та забезпечує людей першочерговим. Виникає питання: чому про безперебійне водопостачання уманців в першу чергу дбають не керівники водоканалу та міської адміністрації (адже саме в їх компетенції вирішити питання розрахунку із боргами або принаймні шукати шляхи вирішення), а представники громадський організацій?», - зазначає прес-служба «Черкасиобленерго».

ПАТ «Черкасиобленерго» постійно закликало і закликає керівництво КП шукати шляхи для виконання договірних відносин та розрахунку із боргами.

Своєчасна та повна оплата споживачами за спожиту електричну енергію, вкрай важлива для здійснення своєчасних та повних розрахунків з ДП «Енергоринок», для подальшого забезпечення коштами виробників електричної енергії, які сьогодні працюють в умовах стрімкого зменшення запасів палива та загрози енергетичної безпеки, стали заручниками політичної та економічної ситуації. Важливо усвідомити, що без коштів, які надходять від споживачів за спожиту електричну енергію неможливо забезпечувати та гарантувати безпечне та безперебійне живлення в цілому, проводити ремонт та оновлення обладнання, обслуговувати лінії електропередачі.

ПАТ «Черасиобленерго» поки що не відомо, які наміри та заходи планує здійснити керівництво уманського водоканалу в питанні розрахунків за електричну енергію. Але енергетики запевняють — дії ПАТ «Черкасиобленерго» і надалі будуть продиктовані чинним законодавством та договірними відносинами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин "Самооборона" перешкоджає енергетикам знеструмлювати офіс «Уманьводоканалу» за мільйонні борги