Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Вимкнули світло? Телефонуйте в колл-центр!
02 грудня 2014, 16:20 Друк

Черкащанам почали відключати електроенергію. У зв’язку з аварійним відключенням блока №3 потужністю 1000 МВт на Запоріжській АЕС і виникненням непокриваючого дефіциту потужності та з метою збереження режиму цілісності Об’єднаної Енергетичної Системи України, з 1 грудня по команді диспетчера центральної енергетичної системи України, в ПАТ «Черкасиобленерго» введені графіки аварійних відключень. Про це повідомляє ПАТ "Черкасиобленерго".

Детальнішу інформацію щодо відключень електроенергії  можна отримати у колл-центрі  ПАТ «Черкасиобленерго».  Кожен з абонентів м. Черкаси та Черкаської області має можливість зателефонувати за єдиним багатоканальним номером (0472) 33-87-87 та отримати необхідну інформацію в режимі прямого зв’язку з оператором або за допомогою інтерактивного голосового меню.

Колл-центр працює в цілодобовому режимі, без вихідних і святкових днів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+5 #1 свиридівна 03.12.2014 11:47
вимикають світло коли попало. нема жодного графіка, як для чигирина так і для району. одних вимикають протягом дня по 3-4 рази, а інших не чіпають. Всі платимо за світло однаково, всі ми люди, чигринський РЕС майте совість, зробіть графік, щоб коли йшов сигнал з Києва протягом 3 хв вимкнути світло, то по черзі вимикайте, а не одним і тим же. Безсовісні, навіть телефон вимикають, щоб ніхто не турбував.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Вимкнули світло? Телефонуйте в колл-центр!