Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Активісти з чотирьох областей три дні мандрували стежками Холодного Яру
02 грудня 2014, 16:21 Друк

Члени Всеукраїнського молодіжної організації «Національний Альянс» повернулися з мандрівного табору «Холодний Яр-2014», який відбувся на Черкащині. Про це повідомляє «Про головне».

Цього року мандрівка припала на 28-30 листопада та зібрала тридцять юнаків та дівчат з Волинської, Львівської, Черкаської, Київської областей.

Так, урочисте відкриття мандрівного табору провели у Чигирині на Замковій горі біля пам’ятника на честь визвольної війни 1648 – 1654 років.

Через ліси, повз скіфські кургани учасники дійшли до села Суботів, відвідали Іллінську церкву — родову усипальницю славного гетьмана України Богдана Хмельницького. В Медведівці відвідали місцевий краєзнавчий музей, де зберігаються пам’ятки про гайдамак та упівців. Відвідали Мотронський монастир, що знаходиться поблизу села Мельники, побачили Гайдамацький став, в якому освячували свою зброю визволителі українського народу, відвідали меморіал героям Холодного Яру, побували на місці останньої битви з більшовиками на чолі з головним отаманом Холодного Яру Василем Чучупакою. 

Закриття мандрівки відбулося на хуторі Буда, поблизу дерева-легенди — дуба Максима Залізняка.

«У Холодному Ярі я вперше. Йдучи тими степами — насолоджуєшся пейзажами, перед очима пролітають роки визвольних змагань, так добре відомих з історії. Ловлю себе на думці «тут все так, як я і уявляла». Крок за кроком і я вже не мандрую, я тут живу, я частинка величної історії. А повітря..! Яке тут повітря, вдихаєш на повні груди і хочеться творити історію, боротися, жити. Це дійсно унікальне місце, що дивує і зачаровує», — поділилася своїми враженнями від мандрівки активістка «Національного Альянсу» Іванна Власюк.

За підрахунками організаторів, загальна частина маршруту урочищем «Холодний Яр» склала понад 100 кілометрів.

До слова, серед учасників мандрівки були члени молодіжних організацій «Сокіл» та «Моноліт», повідомляє прес-служба ВМГО «Національний Альянс».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Активісти з чотирьох областей три дні мандрували стежками Холодного Яру