Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У неділю в Чигирині молитиметься Митрополит УПЦ МП Онуфрій
03 грудня 2014, 11:25 Друк

7 грудня о 8 ранку в Свято-Троїцькому монастирі Чигирина (вул.Короленка, 47) відбудеться прославлення блаженного Варфоломія, ім’я якого знають і шанують православні Чигиринщини.

Як повідомляє ГромЧе, на урочистій літургії в Чигиринському монастирі будуть присутні Предстоятель Української Православної Церкви, Митрополит Київський і всієї України, Блаженніший Онуфрій, та Митрополит Черкаський і Канівський Владика Софроній.

Прославлення стане останнім кроком у процедурі визнання чигиринського блаженного Варфоломія святим. Це справді значуща подія не лише для Черкащини, а й для всього православного світу. Вірян Черкащини закликають не пропустити цю подію та звернути свої молитви за мир і добро на Черкащині та в Україні. Місцеве прославлення та шанування в межах Черкаської єпархії блаженного Варфоломія (Бондаренка-Матюшенка) Синод благословив ще 16 вересня, заслухавши рапорт голови синодальної комісії з канонізації святих архієпископа Херсонського і Таврійського Іоанна, розглянувши житіє, труди, подвиги та враховуючи народне шанування Варфоломія (Бондаренка-Матюшенка).

Було затверджено іконописне зображення, проекти тропаря і кондака святому. Останки блаженного Варфоломія Чигиринського вважаються святими мощами.

Пам’ять блаженного Варфоломія Чигиринського ухвалено звершувати в день його преставлення 17 жовтня (за новим стилем) та обрітення мощей 20 лютого (за новим стилем).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У неділю в Чигирині молитиметься Митрополит УПЦ МП Онуфрій