Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За отримані відсотки з депозитів черкасці сплатили до бюджету понад 4 млн. гривень податків
03 грудня 2014, 17:40 Друк

З 1 серпня українці одержали від держави новий податок – на пасивні доходи, що люди одержують від розміщення депозитів у комерційних банках. Зазначені доходи оподатковуються за 15%-ою ставкою. 

"За 4 місяці, з доходів черкасців, отриманих у вигляді відсотків на депозити та з інших пасивних доходів, сплачено майже 4 млн. 115 тис. грн. податку", - повідомив перший заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Дмитро Таран. 

Податкові агенти (банки, кредитні спілки), які нараховують доходи у вигляді процентів, самостійно перераховують до бюджету суми податку і звітують до територіальних органів Державної фіскальної служби. Сплачується ПДФО протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця. 

"Під час подання звітності буде збережено таємницю вкладу, оскільки у поданому податковому розрахунку не зазначається інформація про суми окремого банківського вкладного (депозитного) або поточного рахунку, ощадного (депозитного) сертифіката, вкладу (депозиту) члена кредитної спілки у такій спілці, суми нарахованих процентів, а також відомості про фізичну особу – платника податку, якій нараховані такі доходи", - наголосив Дмитро Таран.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За отримані відсотки з депозитів черкасці сплатили до бюджету понад 4 млн. гривень податків