Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокурор області започаткував відкрите спілкування з бізнесом стосовно проблемних питань
04 грудня 2014, 12:05 Друк

3 грудня прокурор області Юрій Шеремет зустрівся із представниками малого, середнього бізнесу, громадськості та засобів масової інформації для того, щоб обговорити проблемні питання додержання вимог конституційних засад підприємницької діяльності з боку контролюючих та правоохоронних органів. Про результати зустрічі повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

«Я хочу почути з перших вуст про проблеми підприємців та з’ясувати, які фактори негативно впливають на їх розвиток. Зрозуміти, який інвестиційний клімат у регіоні, чи є тиск правоохоронців та контролюючих органів, і зробити певні висновки, щоб сприяти дотриманню вимог законності», - зазначив прокурор області.

 Під час бесіди учасники активно висловлювали свої питання, проводили дискусії та пропонували свої заходи з вирішення проблемних ситуації.

Також прокурор області роз’яснив громадянам внесені зміни до Закону України «Про прокуратуру», які виключили з повноважень прокуратури функцію так званого «загального нагляду», і зауважив, що тепер прокурор може лише здійснювати представництво інтересів громадян та держави в судах.

На останок Юрій Віталійович подякував всім присутнім за зустріч і зазначив, що в такому форматі планує зустрічатися у подальшому.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокурор області започаткував відкрите спілкування з бізнесом стосовно проблемних питань