Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Продаєте горіхи – оформіть довідку
05 грудня 2014, 11:53 Друк

Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома громадян, що доходи від продажу горіхів, насіння та іншої власноруч вирощеної сільськогосподарської продукції не оподатковується, якщо громадянин має довідку форми 3-ДФ. 

Так, відповідно до Податкового кодексу України, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України. Такі доходи громадян не оподатковуються і не відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, якщо вони підтвердять факт вирощування горіхів, насіння тощо на власних земельних ділянках даними, зазначеними у довідці за ф. 3-ДФ. 

Для отримання Довідки ф.3-ДФ громадянам необхідно звернутися до сільської, селищної або міської ради за місцем податкової адреси (за місцем проживання). Довідка видається безоплатно протягом п'яти робочих днів. Строк дії довідки – п'ять років. Оригінал має зберігатися у громадянина протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки. 

Детальну інформацію з питань оподаткування доходів платники можуть отримати, звернувшись до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Черкасах або в он-лайн режимі – на Черкаському інформаційно-діловому порталі за адресою www.city.ck.ua. У разі виникнення проблемних питань обов'язково звертайтесь на спеціальну гарячу лінію головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34. ДПІ у м. Черкасах.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Продаєте горіхи – оформіть довідку