Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокуратура хоче повернути через суд земельну ділянку вартістю 2,5 млн. гривень
05 грудня 2014, 11:58 Друк

Прокуратурою міста Черкаси проведена перевірка щодо своєчасності та повноти наповнення бюджету за рахунок сплати суб’єктами господарювання орендної плати за землю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Встановлено, що рішенням Черкаської міської ради приватному підприємству «Інвестиційно-будівельна компанія «Будгарант» надана в оренду земельна ділянка площею   8630 кв.м., вартістю 2,5 млн грн, яка знаходиться у м. Черкаси в житловому районі «Перемога» під розташування та подальшу експлуатацію багатоповерхового житлового будинку.

Однак, в порушення вимог договору у період з 01.12.2011 по 31.10.2014 вказане підприємство не сплатило орендної плати за користування земельною ділянкою, внаслідок чого утворилася заборгованість на суму понад 80 тис грн.

За результатами перевірки та з метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась з позовом до господарського суду області про розірвання договору оренди землі та повернення Черкаській міській раді земельної ділянки, вартістю 2,5 млн грн. 

Наразі позов розглядається у суді.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокуратура хоче повернути через суд земельну ділянку вартістю 2,5 млн. гривень