Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Діти з вадами слуху запросили глядачів у «Країну добра та миру»
05 грудня 2014, 12:31 Друк

«Краса і доброта врятують світ!» – під таким гаслом до Всесвітнього дня людей з особливими потребами у ПК «Дружби народів» відбувся благодійний концерт «Країна миру – країна добра».

У «Країну добра» глядачів концерту запросили вихованці Черкаського навчально-виховного об’єднання «Дошкільний навчальний заклад - спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37» – діти, які щоденну насолоду найрізноманітнішими звуками життя вважають даром Божим. Вони бачать оплески захопленого залу в нічим непорушній абсолютній тиші. Позбавлені слуху, діти чують музику серцем, нервами, мозком і відчувають пристрасні ритми танцю не гірше професіоналів.

Зворушені майстерним та щирим виконанням вокальних, хореографічних, гумористичних номерів, глядачі не жалкували оплесків.

Здійснили мандрівку до «країни миру і добра» директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник директора Департаменту Оксана Сімушіна, директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова, студенти, учні, педагогічні працівники, громадськість.

Подякувавши працівникам спеціальної школи за кропітку працю, Валерій Данилевський зазначив:

«Начально-реабілітаційні програми й методики, які використовують медичні працівники школи у своїй роботі, відомі далеко за межами Черкас і вони сьогодні увійшли у «золоту сторінку» корекційної освіти України. Я впевнений, що ЗОШ № 37 зуміє ще не раз проявити себе на найкращому, найпрестижнішому рівні, а вихованці завжди будуть окрасою і гордістю цього навчального закладу!».

За вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання Валерій Вікторович вручив Подяку Департаменту освіти і науки облдержадміністрації колективу Черкаського навчально-виховного об’єднання «Дошкільний навчальний заклад - спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37» та передав подарунки, що стануть в нагоді для розвитку творчих здібностей вихованців школи.

У рамках заходу були зібрані благодійні пожертви на допомогу бійцям АТО.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Діти з вадами слуху запросили глядачів у «Країну добра та миру»