Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Юнаків Тальнівщини та Катеринопільщини заохочують служити в міліції
05 грудня 2014, 12:37 Друк

Заступник начальника Управління кадрового забезпечення, начальник відділу комплектування і проходження служби УМВС України в Черкаській області Руслан Горяченко звернув увагу на нестачу працівників міліції в області. На сьогодні некомплект працівників міліції в Черкаській області складає близько 8 %, проте він є одним із найменших в Україні.

«На жаль, велика нестача кадрів спостерігається в Тальнівському та Катеринопільському райвідділах. Тому, користуючись нагодою, хочу звернутися до жителів цих та прилеглих районів. Якщо є охочі працювати в міліції, звертайтеся до районних відділків, де вас вислухають та приймуть рішення щодо подальшого працевлаштування», – закликав Руслан Горяченко.

Загалом на службу до органів внутрішніх справ набирають працівників із числа цивільної молоді, віком від 18 років, яка має належну освіту і добрий стан здоров'я. Відповідно до змін, внесених Верховною Радою України до Закону «Про міліцію», на службу дозволено брати навіть осіб, які не служили в армії, тобто призовників. При цьому на час, поки вони працюють в міліції, в них є відстрочка від призову до Збройних Сил України.

Будь-які кандидати проходять спеціальний відбір. Зокрема, придатність до служби визначає військово-лікарська комісія медичних закладів МВС. Окрім цього, особи підлягають обов’язковому психологічному обстеженню та здають заліки з фізичної підготовки. Після того, як людину прийняли на службу, вона проходить навчання в училищі початкової підготовки, де вивчає необхідні для подальшої роботи дисципліни. Термін навчання різний, триває від 40 до 180 діб, у залежності від категорії працівника.

«Вже оголошено набір на навчання в 2015 році. Ви можете звертатися у відділ кадрів за телефоном 393-108 та 393-413, або до будь-якого міськрайвідділу міліції в Черкаській області. Право на вступ мають цивільні особи, віком від 17 до 25 років. Вони також проходять спеціальний відбір, після чого допускаються до здачі іспитів. У разі успішного складання вступних випробувань та проходження за конкурсом, вступників зараховують до лав курсантів та забезпечують гуртожитком, стипендією, харчуванням, форменим одягом», - звернувся Руслан Горяченко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Юнаків Тальнівщини та Катеринопільщини заохочують служити в міліції