Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Колишніх держвиконавців засудили за здирництво на 7 та 6 років позбавлення волі
05 грудня 2014, 12:39 Друк

Вироком суду колишнього керівника одного із районних відділів державної виконавчої служби в області та його співучасника засуджено до 7 та 6 років позбавлення волі за отримання неправомірної вигоди. Наразі вирок суду не вступив у законну силу, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Як повідомив начальник галузевого відділу прокуратури області Руслан Криворучко, державним обвинувачем доведено у судовому засіданні, що підсудні навесні цього року вимагали та отримали від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 12 тис грн за не вчинення виконавчих дій, направлених на стягнення майна.

Так, за результатом судового розгляду вказаних чоловіків визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Суд погодився з позицією прокурора та призначив колишньому посадовцю покарання у вигляді 7 років позбавлення волі та позбавив права обіймати посади в органах влади строком на 3 роки та 12 рангу державного службовця. 

Співучасник за вказаний злочин отримав 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах влади терміном на 2 роки та з конфіскацією майна.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Колишніх держвиконавців засудили за здирництво на 7 та 6 років позбавлення волі