Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські екс-регіонали вибрали комітети в Раді за принципом «своя сорочка ближча до тіла»
05 грудня 2014, 13:26 Друк

Бізнес-інтереси черкаських нардепів-колишніх регіоналів можна прослідкувати за напрямками діяльності комітетів Верховної Ради, до яких вони увійшли. Зацікавленість Володимира Зубика в продовженні скандального будівництва в заповідній зоні Києва, видно неозброєним оком: нардеп від 195 округу увійшов до складу Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. 

Олігарх Геннадій Бобов, що потрапив до Парламенту по 196 округу (Корсунь-Шевченківський) – член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. Тож латифундист може не турбуватися найближчі роки про агробізнес, що вивів його до складу найбагатших людей країни.

Екс-регіонал Антон Яценко, що вдруге пройшов у Верховну Раду по уманському 200 округу, увійшов до Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Його інтерес — вплив на законодавчі акти що стосуватимуться реформ правоохоронних органів.

Мільйонер без комплексів, нардеп по жашківському 199 округу Валентин Ничипоренко прогнозовано став членом Комітету з питань податкової та митної політики.

За матеріалами vikka.ua


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+8 #1 Чигиринець 05.12.2014 14:52
Хто б сумнівався , цей пронира Зубик заробе ще більше ніж пороздавав місцевим тупоголовим. А ви, дурні, ковтайте слинки і ждіть наступних виборів!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські екс-регіонали вибрали комітети в Раді за принципом «своя сорочка ближча до тіла»