Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Губернатор відсвяткував День Збройних Сил вилазкою в зону АТО
08 грудня 2014, 11:57 Друк

6 грудня голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко відвідав Батальйон територіальної оборони «Черкаси», бійців якого привітав зі святом – Днем Збройних Сил. Кожному було вручено подарунковий набір, а військовим 53-ї механізованої бригади, що наразі під Маріуполем, обласний очільник передав позашляховик «Range Rover», придбаний коштами колишнього бізнес-партнера голови ОДА та його братами.

До свята долучився обласний прокурор Юрій Шеремет, який передав листівку зі словами вітань та депутат обласної ради Наталія Старікова, яка разом з головою ОДА вручила подарунки від Громадської організації «Об’єднання територіальних громад». Не обійшлося і без дитячої уваги – маленькі черкащани передали на передову свої малюнки.

«Сьогодні це свято має особливий статус, адже відзначаємо День армії, яка зуміла згуртуватись, і згуртувати всіх нас, – наголосив Юрій Ткаченко. – За нами правда, з нами Бог – тож обов’язково здобудемо перемогу!»

По тому військових привітали заслужені артисти України – Юрій Прокопчук з дружиною Наталією Мамалигою і черкаський гурт «Спів братів». Сильні у військовій формі чоловіки з посмішкою співали «Червону руту» та підтанцьовували під виконання класичних творів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Губернатор відсвяткував День Збройних Сил вилазкою в зону АТО