Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Черкаській ОДА обговорять перспективи електронного урядування
08 грудня 2014, 13:01 Друк

У понеділок, 8 грудня, о 14:00, експерти Робочої групи з розробки урядової політики в сфері розвитку електронного урядування та представники місцевої влади презентують проект документу «Зелена книга», який містить аналіз проблем електронного урядування в Україні та пропозиції щодо їх вирішення. У документі визначені основні напрямки розвитку е-урядування: електронна взаємодія органів влади, електронні послуги, відкриті дані та електронна демократія.

Захід відбудеться у малій сесійній залі обласної ради за адресою: бул. Шевченка, 185, 1-й поверх (вхід з боку фонтану).

Вперше в Україні відбуваються публічно-експертні обговорення впровадження державної політики. В рамках обговорень документу у Черкасах буде проведено засідання «круглого столу» за участю представників обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, бізнесу, освіти, ІТ сектору, медіа та громадськості, підсумки якого будуть представлені на прес-конференції.

Партнерами заходу виступають: Черкаська обласна державна адміністрація, Державне агентство з питань електронного урядування України, Робоча група з розробки урядової політики в сфері розвитку електронного урядування при Віце-прем'єр-міністрові — Міністрові регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Гройсманові, Міжнародний фонд “Відродження”, National Democratic Institute, United State Agency International Development та Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Черкаській ОДА обговорять перспективи електронного урядування