Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Райони Черкащини змінюють графіки роботи підприємств, аби вижити в умовах енергетичної кризи
08 грудня 2014, 17:23 Друк

Майже півсотні підприємств області зголосилися змінити графік роботи, аби зменшити навантаження на мережі в період пікових навантажень. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Поки свої пропозиції надали райони. Міста, окрім Ватутіного, пасуть задніх. Про це повідомляє прес-служба голови ОДА.

«На колегії ми визначили підприємства, де в жодному разі не можна вимикати електрику, – зауважує Юрій Ткаченко. – Бо це завдасть відчутної шкоди економіці області. Я мав кілька розмов з «Обленерго» про те, щоб налагодити інформування про такі відключення. Хоча б за добу. Коли немає світла в будинку – це ще півбіди. Коли на підприємстві – це збитки, а тому загроза виплати заробітної плати». 

За словами Юрія Ткаченка, нині Кабінет міністрів України шукає шляхи вирішення енергетичної кризи. Зокрема, ухвалено рішення про тимчасовий імпорт електроенергії із «суміжних країн» із метою уникнення віялових відімкнень електроенергії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Райони Черкащини змінюють графіки роботи підприємств, аби вижити в умовах енергетичної кризи