Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Суд повернув одіозного кадра часів Тулуба на колишню посаду
09 грудня 2014, 16:40 Друк

Одіозного керівника Черкаського управління юстиції Вадима Корчаку вже тиждень як поновлено на роботі. Про це повідомляє ГромЧе.

Про поновлення Корчаки повідомив суддя Черкаського окружного адміністративного суду Петро Паламар під час зустрічі з громадськістю 9 грудня.

«Десь тиждень тому я поновив його на посаді своїм рішенням», – відповів Петро Паламар на прохання громадських активістів не розглядати справи одіозних чиновників до люстрації суддів.

Це повідомлення викликало шок у громадських активістів.

«Громадськість два місяці домагалися цього!» – обурилася громадська активістка Вікторія Феофілова.

«Нас просять не розхитувати човна і не вдаватися до радикальних дій. Однак, чи можливо це, коли навіть тут, у Черкасах лишаються агенти Кремля?!» – висловила власне обурення активістка Наталія Вернидуб.

На ці слова суддя Паламар відповів, що Корчаку було звільнено не за люстраційним законом, а за порушення присяги. Своє рішення він вважає законним.

Як повідомляла Ремарка, державну службу начальника Головного управління юстиції у Черкаській області Вадима Корчаки було припинено наказом Міністерства юстиції України від 23.09.2014 № 2097/.

Головного юриста області звільнили, скориставшись його багатоденною відсутністю на робочому місці, що вочевидь не має нічого спільного з численними обов’язками державного службовця на такій відповідальній посаді. Звільнення Корчаки кілька місяців вимагали представники Майдану та Люстраційного комітету.

Відповідно до наказу Міністерства юстиції від 11 вересня 2014 року № 1976/к «Про проведення службового розслідування стосовно Корчаки В.М.» у період з 15 по 17 вересня 2014 року комісією Міністерства юстиції проведено службове розслідування стосовно начальника Головного управління юстиції у Черкаській області Корчаки Вадима Миколайовича.

У ході розслідування встановлено порушення Корчакою В.М вимог статті 10 Закону України «Про державну службу», положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та норм Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+13 #1 Болят мои раны 09.12.2014 21:39
Скоро и Тулубище востановят? За что же ж мы боролись.....? youtu.be/k-OxMYarQyg
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Суд повернув одіозного кадра часів Тулуба на колишню посаду