Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокуратура повернула громаді Геронімівки незаконно приватизовані землі
10 грудня 2014, 11:32 Друк

Прокуратура Черкаської області домоглася скасування в суді розпорядження Черкаської райдержадміністрації, яка в 2007 році передала земельну ділянку в с.Геронимівка для будівництва. В результаті чого повернуто у власність Геронимівської сільської ради незаконно приватизовані земельні ділянки загальною вартістю 250 тис грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Як встановлено, вказані землі - лісогосподарського призначення, розташовані в адміністративних межах Геронимівської сільської ради та прилягають до межі міста Черкаси і є зоною відпочинку.

У 2007 році розпорядженням Черкаської районної державної адміністрації вони були незаконно передані для будівництва у власність громадянам.

За результатами перевірок та з метою усунення порушень закону прокуратурою до суду направлено позовну заяву про визнання незаконним та скасування рішення вказаної райдержадміністрації, а також про визнання недійсними державних актів на право власності на зазначені земельні ділянки.

Ухвалою суду першої інстанції було відмовлено у задоволенні вказаного позову, на що прокурором було внесено апеляційну скаргу.

Рішенням апеляційного суду області скаргу прокурора задоволено повністю, розпорядження Черкаської районної державної адміністрації скасовано, а державні акти на право власності на зазначені земельні ділянки визнано недійсними.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокуратура повернула громаді Геронімівки незаконно приватизовані землі