Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Родині загиблого смілянського «айдарівця» придбають квартиру за кошти бюджету
10 грудня 2014, 15:24 Друк

Ввідшукати в бюджеті кошти на квартиру для родини загиблого Євгена Войцехівського («Чеха») пообіцяв очільник області Юрій Ткаченко його побратимам, які прийшли до нього на особистий прийом. Наразі рідним загиблого «айдарівця» о вже виплачено 150 тис. грн допомоги з місцевого та обласного бюджетів. Кошти на житло мають віднайти смілянські депутати. 

«Я особисто знав Женю, – каже голова Черкаської ОДА. – І питання помешкання для його родини тримаю на особистому контролі. Як на мене, вирішити його якнайшвидше не мають бажання владці Сміли. Там і матеріальну допомогу родині загиблого виплатили із затримкою, бо кілька місяців не могли зібрати сесію. Є спеціалізована програма, завдяки якій можна спрямувати потрібні 609 тис. грн на придбання квартири». 

Як у Смілі й далі зволікатимуть, бойові товариші Євгена Войцехівського обіцяють поїхати на розмову до тамтешнього міського голови Вадима Решетняка. 

«Багато хто з нас залишився живим завдяки Євгену, – каже боєць черкаського підрозділу батальйону «Айдар» Микола Нестеренко. – Тому ми турбуємося про його родину й не дамо спуску в цьому питанні». 

Нагадаємо, командир підрозділу «Холодний Яр» поліг у бою на Луганщині в липні. Він родом із Кам’янки, проживав у Смілі. Мав дружину та двох дітей. До свого 35-річчя Євген Войцехівський не дожив 9 днів. 

Окрім того, на цьому прийомі в голови Черкаської ОДА побували й інші бійці. Переважно просили допомоги з оснащенням, а також соціальним захистом. Ще декілька черкащан скаржилися на свої житлові негаразди.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Родині загиблого смілянського «айдарівця» придбають квартиру за кошти бюджету