Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкаському адмінсуді ажіотаж: чиновники оскаржують люстрацію, громадськість палить шини
11 грудня 2014, 12:12 Друк

Недосконалість Закону «Про очищення влади» на практиці обернулася судовими позовами від звільнених прокурорів та міліціонерів, що вимагають поновлення на посадах. Обурена цим станом речей громадськість сьогодні вже палила шини під вікнами Черкаського окружного адмінсуду, де зараз на розгляді перебуває 6 справ про поновлення колишніх посадовців на посадах. 

Як повідомив голова Черкаського окружного адміністративного суду Василь Коваленко, суд розглядатиме справи щодо поновлення на посадах колишніх посадовців:

прокурора Черкаської області Віктора Миколенка;

першого заступника прокурора Черкаської області Володимира Вегери;

начальника УМВС України в Черкаській області Леоніда Бойка;

завідувача сектору медичного забезпечення УМВС України в Черкаській області Володимира Заворітнього, заступника начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександра Чалого;

першого заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ірини Лісової (дочки екс-прокурора області Миколи Лісового).

Крім цього, поновлення на посаді прокурора Черкаського району вимагає Руслан Олійник, син одіозного нардепа Володимира Олійника. 

Як уже повідомляла «Ремарка», тижнем тому суд відновив на посаді керівника Головного управління юстиції в Черкаській області Вадима Корчаку.

За матеріалами «Про все» і «Новини Черкащини»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкаському адмінсуді ажіотаж: чиновники оскаржують люстрацію, громадськість палить шини