Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За позовом прокуратури з колишніх міліціонерів стягнули до державного бюджету 220 тисяч гривень
12 грудня 2014, 16:56 Друк

Рішенням суду задоволено позов прокурора міста Черкаси про стягнення з колишніх працівників міліції на користь держави 220 тис грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, в результаті прокурорської перевірки щодо додержання законодавства в частині відшкодування завданих збитків державі встановлено наступне.

У квітні 2011 року вироком суду трьох колишніх посадовців визнано винними у жорстокому катуванні потерпілої та засуджено за ч. 2 ст. 365 КК України до чотирьох, п’яти та семи років позбавлення волі.

Також у зв’язку із злочинними діями вказаних осіб рішенням суду з державного бюджету на користь потерпілої стягнуто моральну шкоду у розмірі 220 тис грн.

Оскільки збитки, завдані злочином, не були відшкодовані винними особами, прокуратура міста Черкаси з метою захисту інтересів держави звернулась із позовом до суду  з вимогою  стягнути з колишніх працівників міліції відшкодовані державою вказані кошти.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За позовом прокуратури з колишніх міліціонерів стягнули до державного бюджету 220 тисяч гривень