Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Активіст Євромайдану став поперек горла сільському голові Червоної Слободи?
13 грудня 2014, 01:02 Друк

У Черкаському районному суді розглядається справа щодо громадського активіста Віталія Бортніка, учасника Євромайдану, засновника  ГО «Чистий світ Черкащини», голови ініціативної групи територіальної громади с. Червона Слобода. Про це «Ремарці» повідомила Лариса Нетахата. 

Справа про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 173 Кодексу України про адмін. правопорушення. Це вже друге засідання, що має бути і останнім. Сільський голова Микола Котко звинувачує Віталія Бортніка в невизнанні законної влади та перешкоджанні будівництву магазину в селі. Але жителі села і Самооборона Майдану вбачають у діях сільського голови бажання придушити спротив опонентів.

Котку закидають, що він 4 рази відмовляв у наданні приміщення в Будинку культури для проведення зборів ініціативної групи територіальної громади села з питань місцевого значення. Селяни проводили збори або на стадіоні в холоді, або на сходах біля бібліотеки.  Також селяни нарікають, що сільський голова та депутати  Червонослобідської сільської ради не допускають жителів села на сесії сільської ради. А це важко збігається з поняттями про «владу народу». 

Як стало відомо, справу розглянуть після доопрацювання.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Активіст Євромайдану став поперек горла сільському голові Червоної Слободи?