Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаський губернатор – найвідповідальніший серед керівників областей
15 грудня 2014, 15:29 Друк

Голова Черкаської ОДА нині в лідерах за кількістю виконаних обіцянок із-поміж своїх колег. Про це свідчить рейтинг видання «Слово й діло». Натепер Юрій Ткаченко дав 43 обіцянки. Серед них 20 уже виконано, у процесі – на одну менше.

Водночас аналітики видання закидають обласному керманичу невиконану обіцянку про забезпечення прозорості всіх тендерних процедур за участі представників громадськості. Її він дав ще влітку.

«Я відразу доручив керівникам структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області забезпечити це, – розповідає Юрій Ткаченко. – А також рекомендував міським головам звернути на це питання особливу увагу».

Відповідне доручення обласного очільника оформлено 16 червня 2014 №33-Д «Про звіт діяльності облдержадміністрації за березень – травень 2014 року», де одним з пунктів було забезпечення відкритості і прозорості процедур тендерних закупівель.

За словами заступника директора департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Романа Карманніка, представники ЗМІ й громадських об’єднань мають право бути присутніми під час проведення процедур розкриття пропозицій конкурсних торгів.

«Наприклад, під час тендеру на паливно-мастильні матеріали, які проводило комунальне підприємство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», був присутній представник «Координаційної ради сил Майдану Черкащини» Ярослав Коваленко», – зазначає посадовець.

За інформацією інших розпорядників коштів області, звернень від представників громадськості щодо їхньої присутності на торгах упродовж 2014 року не надходило.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаський губернатор – найвідповідальніший серед керівників областей