Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Крижину з 25 рибалками віднесло течією Дніпра аж на Чигиринщину
15 грудня 2014, 17:48 Друк

На свято Андрія в суботу, 25 рибалок, що вийшли порибалити на кригу Дніпра, повернулися додому живими тільки завдяки допомозі рятувальників. Про це повідомляє прес-служба державної служби з надзвичайних ситуацій в Черкаській області.

Близько обіду в Черкаському районі на Дніпрі стався відрив крижини, на якій знаходилась велика група рибалок, загалом 25 чоловік.

Згодом крижина розкололася ще на кілька шматків. Коли на місце події прибули рятувальники, течія встигла віднести крижини від місця відриву на велику відстань нижче по Дніпру, а також далеко одна від одної. Дві з них опинилися у сусідньому Чигиринському районі.

Найбільш чисельна група рибалок, - 15 осіб знаходилась неподалік села Топилівка, Чигиринського району, 9 рибалок дрейфували на крижині поряд із селом Боровиця, Чигиринського району, один рибалка перебував на найменшій крижині біля села Сагунівка, Черкаського району.

Одразу після отримання повідомлення про інцидент, на місце події виїхали відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, черговий караул пожежно-рятувальної частини Чигиринського району а також мобільно-оперативна група на чолі з начальником Управління ДСНС, генерал-майором служби цивільного захисту Віктором Гвоздем.

У відповідності до плану залучення сил та засобів крім фахівців державної служби з надзвичайних ситуацій до рятувальних робіт були залучені місцева риболовецька бригада з села Топилівка, а також чергова зміна меліоративної насосної станції Черкаського обласного управління водних ресурсів.

О 14:30 останніх рибалок з найбільш віддаленої крижини, було доставлено на берег. Всі вони були живими та здоровими.

У рятувальній операції були задіяні 14 рятувальників, а також 5 човнів та катер на повітряній подушці «Пегас».

Управління ДСНС звертається до усіх громадян - будьте уважні та обережні! В області склалася складна метеорологічна обстановка, особливість та небезпека якої полягає у чередуванні нічних морозних показників із денною відлигою. Такий температурний режим негативно впливає на стан крижаного покрову на річках та ставках. Крига, яка ще донедавна витримувала людину, поступово втрачає свою міцність і вже може перетворитися на пастку.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Крижину з 25 рибалками віднесло течією Дніпра аж на Чигиринщину