Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкаській області вже назбиралося переселенців стільки ж, як усе населення Чигирина
17 грудня 2014, 15:25 Друк

В Черкаській облдержадміністрації повідомляють, що станом на 17 грудня, на території області уже знайшов тимчасовий прихисток 9 031 переселенець (а це – 2 457 родин) із окупованого Криму й території проведення антитерористичної операції. 

Тільки впродовж останньої доби в пошуках мирного неба на Черкащину приїхало 164 особи. Про це повідомляють в обласному контактному центрі. Водночас, звідси у звільненні райони виїхало вже 1645 людей.

За словами в.о. директора обласного контактного центру Лариси Ходаковської, більшість із внутрішніх мігрантів, які оселилися на Черкащині, – жінки з дітьми, пенсіонери та люди з особливими потребами. Найбільше переселенців нині проживає в місті Черкаси (а це – 2863 людини) й Умані, а також у Черкаському, Шполянському, Городищенському та Звенигородському районах.

«Усіх підозрілих осіб, які приїздять до нас зі Сходу, перевіряють співробітники органів внутрішніх справ області й Служби безпеки України, – розповіла Лариса Володимирівна. – Військовозобов’язаних чоловіків ми направляємо до військкоматів».

Окрім цього, у сім’ях внутрішньо переміщених осіб, які в час військових протистоянь оселилися на Черкащині, народився вже 61 малюк. Загалом же разом зі своїми батьками до області переїхало 2142 дитини, половина із них – шкільного віку.

Нині для розміщення переселенців є 100 вільних місць, ще 82 – в резерві.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+22 #1 Дід Мороз 17.12.2014 18:52
Переселенці Черкаську область вже давно облюбували, одним із перших був Сергій Тулуб, який оставив на добру память про себе-мармурові яйця біля будівлі облради, на згадку про вирубані голубі ялинки. Перед відїздом, по старій російській традиції, за допомогою братнього луганського беркуту і місцевої поліції, побив місцевих активістів, Не відстає також і древній Чигирин, був у нас великий переселенець, ні не з Донбасу, Чигирин до такої великої честі не дотянув, приїхав просто мудрий чоловік прищеплювать, за допомогою місцевих однодумців Турика В., Лисого В., і Пилявської Г. щиру любов до партії регіонів. Чигиринці такому щасттю так зраділи, що приїзжому "лису Микиті", негайно виділили трикімнатну квартиру, побудували гараж, хай живе і учить нас. Месія голубих ялинок правда не рубав (мабуть згадав що вони одного кольору з прапором ріної партії), але бабло так рубав- що будь здоров.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкаській області вже назбиралося переселенців стільки ж, як усе населення Чигирина