Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Податківці змусили роботодавців офіційно оформити 523-х працівників-нелегалів
18 грудня 2014, 16:41 Друк

Легалізація тіньового ринку зайнятості населення є одним з пріоритетних завдань в роботі Державної податкової інспекції у м. Черкасах. В результаті перевірок, проведених за вказаним напрямом з початку року, було виявлено 523 необлікованих найманих працівників. 

"Сума легалізованого доходу таких працівників у вигляді заробітної плати склала майже 972 тис. грн., додатково нараховано та сплачено податку на доходи фізичних осіб і штрафних санкцій на загальну суму понад 101 тис. грн.", - повідомив заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Олег Коваль. 

Суб'єкти господарювання, які провадять в обласному центрі нелегальну підприємницьку діяльність, вже неодноразово попереджались про проведення перевірок з питань дотримання ними норм податкового законодавства, наявності дозвільних документів на право здійснення підприємницької діяльності та оформлення найманих працівників. Не зважаючи на те, що такі підприємці можуть офіційно оформити здійснювану ними діяльність, фахівці інспекції продовжують виявляти такі факти. Так, на сьогодні виявлено 314 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без належної реєстрації в ДПІ у м. Черкасах. Цих громадян залучено до державної реєстрації фізичними особами - підприємцями із відповідною сплатою майже 76 тис. грн. податків. У січні - листопаді п.р. проведено 656 протокольних бесід з роботодавцями, які виплачували заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімуму (у 2014 році розмір мінімальної зарплати становить 1218 грн.). 

"За наслідками проведеної роботи суб'єкти господарювання збільшили фонд оплати праці на 2,9 млн.грн., додаткові надходження до місцевого бюджету склали понад 430 тис.грн.", - зазначив Олег Коваль. 

ДПІ у м. Черкасах закликає фізичних осіб, які провадять підприємницьку діяльність без належного оформлення, не чекати податкових перевірок і провести державну реєстрацію згідно з чинним законодавством.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Податківці змусили роботодавців офіційно оформити 523-х працівників-нелегалів