Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Завдяки спонсорам, Чигиринське районне товариство Червоного Хреста передало інвалідам 60 продуктових наборів
19 грудня 2014, 12:17 Друк

До Міжнародного дня інвалідів Чигиринською районною організацією Товариства Червоного Хреста проведено ряд заходів, до участі в яких було залучено спонсорів, котрі надали допомогу продуктами харчування (борошно, олія, консервація, крупа, макаронні вироби, овочі) і коштами. Це, зокрема: ТОВ «Чигиринський консервний завод», ТОВ «Цермат», ТОВ  «Біоагропром» с. Новоселиця та інші.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, голови міської та сільських рад, районна організація ветеранів подали списки інвалідів дитинства, інвалідів загального захворювання, дітей-інвалідів, інвалідів війни, яким була надана допомога у вигляді продуктових наборів. Всього надано допомогу 60 інвалідам.

Загалом турбота про інвалідів в Чигиринському районі не обмежується відзначенням  цього дня, повідомляють у РДА. Піклуються про людей з обмеженими можливостями і надають медико-соціальну допомогу сестри медичні  та молодші медичні сестри по догляду за хворими вдома  РОТЧХ та соціальні працівники територіального центру.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Завдяки спонсорам, Чигиринське районне товариство Червоного Хреста передало інвалідам 60 продуктових наборів