Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прорив каналізаційного колектору знову загадив нечистотами ділянки в Червоній Слободі
19 грудня 2014, 12:21 Друк

Селяни Червоної Слободи багато років поспіль страждають від проривів каналізаційного колектора ПАТ «Азот». Днями від прориву труби на каналізаційному колекторі було забруднено 2,7 га. Значних збитків завдано власникам трьох домоволодінь, підтопленими нечистотами залишилися земельні ділянки. 

У Черкаській райдержадміністрації зібрали комісію для визначення збитків власникам землі, заподіяних внаслідок забруднення. Члени комісії провели засідання, склали відповідний акт за зверненням жительки Червоної Слободи. Розміри збитків, завданих конкретно її домоволодінню, становлять майже 32 тис. грн. 

За інформацією заступника сільського голови, всі матеріали надіслані до прокуратури, решті постраждалим рекомендовано звертатися з офіційними заявами, щоб справу передати до суду. Щоб зняти соціальну напругу в населеному пункті, голова Черкаської райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв пропонує у форматі робочої наради зустрітися з керівництвом ПАТ «Азот».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прорив каналізаційного колектору знову загадив нечистотами ділянки в Червоній Слободі