Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сили Майдану вимагають у виконкому Черкас своєчасно надавати громадськості проекти рішень
24 грудня 2014, 11:34 Друк

На засіданні міськвиконкому 23 грудня члени Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини звернулись з вимогою ознайомлювати громадськість з проектами рішень за 20 днів до їх прийняття. Така вимога громадськості гарантована законами   «Про місцеве самоврядування» та «Про доступ до публічної інформації». Недотримання норм Законів може стати підставою для скасування будь-якого рішення, як сесії міськради, так і виконкому, через адміністративний суд.

Так, у ст.15 п. 3 Закону «Про доступ до публічної інформації» зазначено: «Проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття». На думку в.о. голови Координаційної ради Анатолія Рекуна, дотримання цієї норми дасть змогу більше залучати територіальну громаду, щоб на етапі підготовки рішень вже було враховано її думку. 

Активісти Ради пропонують дотримуватись хоча б терміну в один тиждень, якщо 20 днів є неможливими, за свідченням начальників департаментів.

Сергій Одарич запропонував створити робочу групу, яка «пройдеться по регламенту виконавчого комітету,  і сформулює ті пропозиції, які треба змінити».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Сили Майдану вимагають у виконкому Черкас своєчасно надавати громадськості проекти рішень