Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанам пропонують кредити на твердопаливні котли заради незалежності від російського газу
24 грудня 2014, 14:29 Друк

Кредитувати заходи з енергозаощадження готовий «Ощадбанк». Спільно з Урядом там іще в жовтні розпочали масштабну програму. За нею, в банку можна позичити гроші на придбання котлів, що працюють на різних видах палива, а також на утеплення осель, встановлення лічильників тощо. На це банк готовий надати кредит у розмірі 30 тисяч гривень. 

«Виплачувати цей кредит позичальник зможе упродовж трьох років, – розповідає заступник начальника філії Черкаського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України» Володимир Головченко. – Відсоткова ставка становить 25% річних. Однак держава компенсує 20% тіла кредиту». 

Натепер завдяки цій програмі кредитування черкащани вже придбали 94 котли на понад 1,5 мільйона гривень. Це – один із кращих показників в Україні. 

«Важливо, щоби ми рухалися тим курсом, який задекларований із ініціативи Президента України, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Зараз якраз така можливість є. Нинішні взаємини з Росією особливо стимулюють населення переходити на альтернативні джерела енергії та вчитися заощаджувати».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанам пропонують кредити на твердопаливні котли заради незалежності від російського газу