Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Президент «обезголовив» Жашківський та Корсунь-Шевченківський райони
24 грудня 2014, 14:34 Друк

Розпорядженням Президента України від 23 грудня 2014 року на Черкащині звільнено голів Жашківської та Корсунь-Шевченківської районних державних адміністрацій, Наталію Стельмах та Володимира Зуєнка.

Текст документу розміщено на офіційному сайті Президента. 

Володимир Зуєнко та Наталія Стельмах були у владі представниками ВО «Свобода», і очолили РДА після подій Революції Гідності. 

Але Наталія Стельмах не спрацювалася з депутатським корпусом райради та господарським активом району. «Ремарка» неодноразово писала про напружену та нервозну обстановку на Жашківщині, демарш сільських голів, що спонукав втручатися навіть керівництво обласної ради.

Після програшу на парламентських виборах 2014 року, 13 листопада ВО «Свобода» заявила, що відкликає своїх представників у виконавчій владі. Тоді голова Корсунь-Шевченківської РДА Володимир Зуєнко одразу ж написав заяву на звільнення.

Утім прогнозується що ця кадрова ротація на Черкащині не остання. Зараз під прицілом кадровиків Адміністрації Президента ще кілька районів. Подейкують що серед них і Чигиринський…


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+5 #1 Барин 25.12.2014 13:33
Не барское это дело президенту опускаться до кадрового уровня рай.держ.администраций. Это прерогатива областного карманича.Значить его,в данном случае-[censored],кадровая политика была мягко говоря плохая и не профессиональная.Значит ответ очевиден, начинать необходимо с головы области.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Президент «обезголовив» Жашківський та Корсунь-Шевченківський райони