Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині електроенергію відключатимуть двічі на добу
24 грудня 2014, 18:04 Друк

На нараді в Чигиринській райдержадміністрації говорили про заходи щодо економії енергії та про розрахунки за енергоносії, називаючи найбільших боржників та міркуючи над методами впливу щодо них. Про це інформує сектор інформаційної політики, суспільно-політичних питань та зв’язків з громадськістю апарату Чигиринської райдержадміністрації.

Зокрема під час наради, яку провів голова райдержадміністрації Олександр Діскант з керівниками комунальних підприємств району, розглянуті питання про стан розрахунків споживачів району за використані енергоносії, список боржників по ГП «Чигиринські теплові мережі», проаналізовано тарифи за водокористування та водовідведення.

Одним із найактуальніших на сьогоднішній день є питання щодо регулярного відключення електроенергії. Начальник Чигиринського району електричних мереж Володимир Частов ознайомив присутніх із затвердженим графіком відключень з 19 грудня, згідно з яким щодня двічі на добу відбуватиметься відключення електроенергії на дві години кожне.

Про найбільших боржників та про роботу з ними  по сплаті боргу за надане тепло розповів керівник ГП «Чигиринські теплові мережі» Андрій Заїченко. Він зауважив, що серед боржників чимало споживачів, які постійно не проживають в квартирах – зрідка навідуються, однак борги не сплачують. Згідно із законодавством, без дозволу господарів позбавити їх теплопостачання не можна, тому й відбувається нарахування і, як наслідок, збільшення боргу за надані послуги. Пошук контактів таких боржників триває – залучаються і правоохоронні органи, й інші служби – йде пошук дієвих механізмів погашення заборгованості.

Обґрунтованість підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення пояснив начальник комунального підприємства «Чигирин» Віталій Ключник.

За підсумками наради, рекомендовано активізувати роботу з боржниками, залучивши до цього спеціалістів державної виконавчої служби.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині електроенергію відключатимуть двічі на добу