Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

М’який вирок наркоторгівцям оскаржують у суді
26 грудня 2014, 12:39 Друк

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у суді стосовно трьох жителів Уманського району, які незаконно збували наркотичні засоби з метою отримання прибутку.

Судовим слідством встановлено, що вказані особи – мати та дві доньки, за попередньою змовою, у період з квітня по липень  поточного року, незаконно, з мето отримання прибутку, збували особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований на територіях міста Умані та Уманського району.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України – незаконне придбання, зберігання з метою збуту наркотичних засобів та їх збут у великих розмірах. Покарання за такий тяжкий злочин може становити від шести до десяти років позбавлення волі.

Досліджуючи характеризуючі дані підсудних у суді з’ясовано, що двоє з підсудних жінок раніше вже були засуджені за злочини у сфері обігу наркотичних засобів.

Проте, суд не врахував ці обставини, позицію прокурора щодо більш тяжкої міри покарання, а також те, що скоєне ними кримінальне правопорушення відноситься до категорії тяжких злочинів та засудив обвинувачених: матір – до 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном на 3 роки, старшу доньку до 5, а молодшу – до 6 років позбавлення волі.

Наразі державний обвинувач ознайомлюється з вироком суду з метою подальшого його оскарження щодо м’якості покарання, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин М’який вирок наркоторгівцям оскаржують у суді