Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Екс-губернатор Сергій Тулуб залишиться Героєм України
26 грудня 2014, 13:49 Друк

Екс-губернатор Черкащини Сергій Тулуб і надалі буде Героєм України, бо “позбавлення державних нагород може бути проведено Президентом України лише у разі засудження нагородженого за тяжкий злочин за поданням суду”. Цю новину повідомляє сайт «Про все», посилаючись на офіційну відповідь, яка надійшла депутатам Черкаської міської ради з Адміністрації Президента.

Нагадаємо, 14 листопада депутати Черкаської міської ради 45-ма голосами «за» підтримали депутатський запит Юрія Ботнара до Президента України Петра Порошенка із закликом позбавити колишнього голову Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба звання Героя України, присвоєного йому ще в 2004 році.

Аналогічне звернення з вимогою позбавити екс-губернатора Сергія Тулуба звання Героя України ухвалила Черкаська обласна рада 17 квітня.

За інформацією Держприкордонслужби, Сергій Тулуб вилетів за кордон із Донецька 23 лютого і в Україну вже не повертався.

25 лютого на офіційному сайті Черкаської ОДА з'явилася заява Тулуба про складання повноважень голови ОДА.

4 березня на сайті МВС України з'явилося фото та інформація про Тулубі в розділі «Особи, які переховуються від органів влади». Тулуба розшукує УБОЗ УМВС в Черкаській області. Слідчим управлінням прокуратури Черкаської області розслідуються факти зловживання та заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах, зокрема, під час проведення тендерних закупівель на будівництво об'єктів соціальної та медичної інфраструктури на більш ніж 135 млн. грн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Екс-губернатор Сергій Тулуб залишиться Героєм України