Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Черкасах відкрили пункт збору подарунків для солдат АТО
26 грудня 2014, 13:51 Друк

Благодійна акція «Надійний тил. Різдвяне тепло черкаському солдату» покликана на те, щоб зібрати для бійців, які знаходяться зараз у зоні АТО, подарунки до Різдвяних свят. 

Організатори акції вирішили створити зручні умови для черкасців, аби вони могли зробити подарунок черкаським солдатам. 

«Кожен бажаючий може принести подарунок, який ми запакуємо та передамо солдатам на Різдво. Даруючи подарунок люди також мають можливість написати свої побажання солдатам на різдвяній листівці, виготовленій спеціально для цієї мери. Подарунки можна приносити до пункту збору подарунків, на сьогодні такий пункт знаходиться біля черкаського Будинку торгівлі (біля входу з бульв. Шевченка).

Також, в рамках акції можна отримати, за благодійний внесок, гіпсову фігурку-розмальовку, яка стане не тільки новорічною прикрасою, а й символом добрих справ зроблених у цьому році. Фігурки були виготовленні волонтерами Фонду громади м. Черкаси спеціально до цієї акції.

Благодійна акція передбачає надихнути містян на добро, яке вони можуть зробити для інших та допоможе їм бути небайдужими до долі солдат, які різдвяні свята зустрічатимуть на сході країни», - повідомляє керівник Фонду громади Микола Макуха.

Партнером акції є Черкаська станиця ПЛАС-НСОУ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Черкасах відкрили пункт збору подарунків для солдат АТО