Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Оперативники позбавили черкащан контрабандного алкоголю на 206 тис.гривень
26 грудня 2014, 13:52 Друк

Співробітниками оперативного управління ДПІ у м.Черкасах в рамках операції «Акциз» активізовано заходи з детінізації ринку підакцизних товарів, вивільнення оптово-роздрібної мережі алкогольних напоїв та тютюнових виробів від фальсифікату. 

Так, за результатами реалізації оперативних матеріалів встановлено місцевого мешканця, який організував нелегальну діяльність по зберіганню та реалізації незаконно ввезених на митну територію України імпортних лікеро-горілчаних напоїв. 

Напої, без марок акцизного податку встановленого зразка реалізовувалися як у власному домоволодінні, так і в ряді гаражних приміщеннях на території автокооперативів міста Черкаси. В ході відкритого кримінального провадження, на підставі ухвали суду проведено обшуки, за результатами яких припинено незаконну діяльність. 

У ході обшуків вилучено близько 400 пляшок імпортних лікеро-горілчаних напоїв в асортименті на загальну суму близько 206 тис.грн. та автомобіль. Наразі проведення оперативно-слідчих дій триває, вживаються заходи щодо встановлення всього кола осіб, причетних до незаконної діяльності.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Оперативники позбавили черкащан контрабандного алкоголю на 206 тис.гривень