Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські підприємства шукають нових клієнтів у Європі
26 грудня 2014, 13:54 Друк

Шукати нові ринки збуту черкаських виробників змусили постійні нападки з боку контролюючих органів Росії та заборони з обох боків. А ще – військова агресія від країни-сусідки. Торік понад 60 підприємств області експортували туди свою продукцію. Про це повідомив голова Черкаської ОДА у прямому ефірі на телеканалі «Рось».

«Це і харчові продукти, і меблі, і навігаційне обладнання, і транспортні засоби, – пояснює Юрій Ткаченко. – Також у нас є зо два десятки промислових підприємств, які частково експортують свою продукцію до Росії. Там ситуація досить напружена. Але про зупинення потужностей і повне закриття поки що не йдеться».

На більшості таких підприємств нині скоротили обсяги виробництва. «Тальнівський щебеневий завод», приміром, шукає нові ринки збуту продукції. «Дашуківські бентоніти» переорієнтовуються на країни Європи. Зокрема, Польщу, Болгарію та Румунію. Також зроблені пробні поставки до Ізраїлю та країн Африки.

«Промислові підприємства області, зважаючи на нові реалії, визначили чіткий вектор свого розвитку – завоювання нових ринків збуту, особливо європейських, – додає керманич Черкащини. – А також підвищення конкурентоспроможності продукції».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські підприємства шукають нових клієнтів у Європі