Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Селянам Мельників та Головківки роз’яснювали, навіщо віддавати землю під Національний парк
26 грудня 2014, 18:12 Друк

В приміщенні Чигиринської районної державної адміністрації відбулася зустріч робочої групи з вивчення питання присвоєння урочищу «Холодний Яр!» статусу Національного природного парку з представниками громади сіл Мельники та Головківка Чигиринського району. Про це пише «Нова Доба».

Метою зустрічі було обговорення питання створення в урочищі «Холодний Яр» Національного природного парку на території Чигиринського і Кам’янського районів Черкаської області загальною площею 8 518,6623 га, з них з вилученням у постійне користування 3 050 га та проведення роз’яснювальної роботи з громадськістю.

На заході були присутні представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Чигиринської районної РДА, Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП «Кам’янське лісове господарство», Канівського природного заповідника, Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, філіалу «Холодний Яр» Національного історико-культурного заповідника «Чигирин», Мельниківської та Головківської сільських рад Чигиринського району, науковці та громадські активісти. 

Представники робочої групи підготували презентації та інформаційні довідки стосовно функціонування національних природних парків України, громадські активісти поширили інформаційні брошури про проектований нацпарк «Холодний Яр».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Селянам Мельників та Головківки роз’яснювали, навіщо віддавати землю під Національний парк