Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащани зігріли солдат Різдвяними подарунками
12 січня 2015, 12:25 Друк

Наприкінці грудня та початку січня черкасці долучилися до благодійної акції "Надійний тил. Різдвяне тепло черкаському солдату", організованою Фондом громади м. Черкаси. Жителі міста приносили у якості подарунків солодощі, теплі речі, книги, блокноти, пледи, обереги, продукти та ін. До кожного подарунка було додано вітальну листівку із словами підтримки та висловленням подяки черкаським захисникам. 

Окрім того, усі бажаючі могли отримати гіпсову новорічну прикрасу чи магніт за символічний благодійний внесок, який був необхідний для реалізації акції та привітання наших героїв. Центр допомоги армії погодився допомогти з доставкою пакунків, і 63 подарунки вирушили у зону АТО. 

«Цього року наші воїни, на відміну від нас, позбавлені можливості під час Різдвяних свят бути зі своєю родиною, тому такою акцією ми намагаємося передати хоч часточку свята солдатам і показати, що ми про них думаємо, просимо для них і нас у Всевишнього миру та чекаємо їх живими», - зазначив автор і реалізатор ідеї акції Микола Макуха.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащани зігріли солдат Різдвяними подарунками