Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокуратура вимагає визнати недійсним продаж будівель за зниженою ціною
12 січня 2015, 12:34 Друк

Прокуратурою області в інтересах Державного агентства автомобільних доріг України заявлено позов до суду про визнання недійсним договору купівлі – продажу майнового комплексу державної форми власності, розташованого на території села Червона Слобода. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області

Так, у листопаді поточного року службові особи дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор», діючи в інтересах іншої юридичної особи, у порушення вимог законодавства продали вказаний комплекс будівель та споруд за ціною, нижчою залишкової вартості об’єктів.

Внаслідок вказаних дій завдано шкоди охоронюваним законом державним інтересам у вигляді збитків на суму понад 240 тис грн.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась з позовом до господарського суду області про визнання недійсним договору та повернення Державному агентству автомобільних доріг України вказаного майнового комплексу. 

Наразі ухвалою суду порушено провадження у справі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+4 #4 Кирило Терозіні 14.01.2015 18:45
В США поліцейський має такі пільги- довгостроковий кредит на будинок з погашенням 50% після 10 років служби, безплатну медичну допомогу для себе і членів сім'ї, для дітей безплатну освіту, дострокову пенсію. Питання, можливо підкупити такого поліцейського і якого розміру повинен бути хабар? Є другий шлях перевірений тисячоліттями, ефективний, дешевший, оснований на інстинкту самозбереження і тваринному страху, це смертна кара або відрубування кінцівок. Може трохи жорстоко і радикально,
вибачте, але інші методи не працюють. Може хто знає ще якісь методи боротьби з корупцією, пишіть, цікаво буде ознайомитись.
 
 
+5 #3 Катані 13.01.2015 19:12
Цитую плачидо:
Цитую богдан зиновий:
як була корупц1я так 1 залишилась

Корупція була і буде ще нікому не вдалося її перемогти.

Наприклад, в Китаї майже перемогли.
 
 
-1 #2 плачидо 12.01.2015 20:44
Цитую богдан зиновий:
як була корупц1я так 1 залишилась

Корупція була і буде ще нікому не вдалося її перемогти.
 
 
+4 #1 богдан зиновий 12.01.2015 13:16
як була корупц1я так 1 залишилась
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокуратура вимагає визнати недійсним продаж будівель за зниженою ціною