Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За 2014 рік черкаські платники поповнили місцевий бюджет на 728,3 млн.гривень податків і зборів
12 січня 2015, 13:34 Друк

Протягом 2014 року Державною податковою інспекцією у м. Черкасах до бюджетів всіх рівнів зібрано майже 1 млрд. 415 млн. податків і зборів, з яких майже 728,3 млн. грн. отримав місцевий бюджет. 

"Найбільшу питому вагу у надходженнях до зведеного бюджету займають податок на доходи фізичних осіб (37,2%), податок на додану вартість (26%) та податок на прибуток (13%)", - повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа

Також, за період адміністрування військового збору (серпень – грудень 2014 року), платниками м. Черкаси цього збору сплачено на суму понад 20,8 млн. грн., з яких у грудні надійшло понад 5 млн. грн. 

За січень – грудень 2014 року черкаськими страхувальниками сплачено понад 1 млрд. 377 млн. грн. єдиного соціального внеску, з яких у грудні надійшло понад 141 млн. грн. 

"Створення сприятливих умов для розвитку підприємницької ініціативи, ефективне адміністрування податків і зборів та надання якісних адміністративних послуг – були і залишаються головними аспектами стабільного наповнення державного та місцевого бюджетів", - зазначив Максим Криштопа.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За 2014 рік черкаські платники поповнили місцевий бюджет на 728,3 млн.гривень податків і зборів